آرشیو اخبار > راهکارنوین جذب مشتری و کلاهبرداری در اینترنت شرکت کلاهبردار وب 24

شرکت راهکارنوین همانطور که از هوییز دامنه www.rahkarenovin.com پیدا است لینک هوییز دامنه : https://who.is/whois/rahkarenovin.com از سال 2006 مشغول به فعالیت در زمینه IT میباشد و از آن سال تاکنون تمام تلاشش خدمت صادقانه به مشتریان و کاربران خود بوده است. ماجرا از زمانی شروع میشود که یک شرکت به اسم وب 24 چندین مرتبه با اسامی مختلف با شرکت راهکارنوین تماس می گرفت و خود را مشتری معرفی می کرد و از ما پیش فاکتور طراحی سایت فروشگاهی، طراحی سایت شرکتی، سئو سایت و... می خواست، بعدها برای ما مشخص شد که این شرکت 24 است، البته از این اتفاق ها مابین همکار در هر صنفی زیاد پیش میاد. ولی از آنجاییکه این شرکت فکر میکند فقط خودش سواد طراحی سایت و سئو را دارد و اصلا مشخص نیست چندسال سابقه فعالیت دارند! عملکرد این مجموعه برای ما به قدری کوچک و کم اهمیت بود که در آن زمان اهمیتی به موضوع ندادیم.


اما از آنجاییکه میخواهند به هر نحوی برای خود اعتبار کسب کنند در August 10, 2017 متوجه شدیم که با گستاخی تمام به DMCA شکایت کرده اند و این باعث شد به دستور گوگل 3 مقاله از مقالات سایت را حذف کنیم.

ما هم در یک اقدام متقابل به DMCA شکایت کردیم و با موافقت گوگل 3 لینک از مقالات این شرکت بی اهمیت را حذف کردیم.


فردای آنروز مدیریت شرکت 24 با ما تماس گرفت و با لحنی بسیار زننده با ما برخورد کردند، مرتبه اول با اینکه برخورد زننده ای داشتند پاسخی ندادیم و چند روز بعد مجدد تماس گرفتند و اینبار پشت تلفن اقدام به فحاشی و تهدید کردند!


از آنجاییکه میدانیم این مقاله را هم مطالعه میکنند باید عرض کنیم که دوست عزیز درست است که بازار کار خراب است و رقابت وجود دارد، ولی سعی کنید با رقابت سالم مشتری جذب کنید نه اینکه محتوای سایت راهکارنوین را کپی کنید و در سایت خود درج کنید و با گستاخی تمام به DMCA شکایت کنید.
مرتبه اول که با ما تماس گرفتند، با صدایی لرزان خودشان را معرفی کردند آن هم به گونه ای که انگار بیل گیتس هستند و ما باید ایشان را بشناسیم!! از اینکه شمارا نشناختیم عذر میخواهیم. بد نیست یکم توهمات خود را کنترل کنید.


فارق از این داستان همه این ماجراها از زمانی شروع شد که شرکت راهکارنوین CMS اختصاصی خود را بعد از 5 سال برنامه نویسی مداوم به اتمام رساند و آنرا در سال 93 به ثبت رساند، همکارانی چون ایشان که البته نمیشود اسمش را همکار گذاشت! میخواهند با هر ترفند کثیفی اقدام به جذب مشتری کنند.


[ نرم افزار سایت ساز راهکارنوین ثبت شده به شماره 205544 در شورای عالی انفورماتیک کشور ]
[نرم افزار سایت ساز راهکارنوین ثبت شده به شماره 1608/10 در وزارت فرهنگ و ارشاد و رسانه های دیجیتال ]

 

این شرکت بی ارزش که برای طراحی سایت های خود از CMS های آماده استفاده میکند حالا جدیدا در اقدامی جالبتر ادعاهای عجیبی مطرح میکنند، مثلا میگویند امکانات سایت ساز راهکارنوین مشابه سایت ساز ما است!! شما خودتان خنده تان نمیگرد وقتی همچین ادعایی میکنید!؟ CMS سایت ساز راهکارنوین که طبق شماره های فوق ثبت شده است. مثلا فکر میکنند فقط سایت ساز آنها میتواند اسلایدشو یا دسته بندی محصولات یا بخش اخبار و مقالات و... داشته باشد!!
شرکت وب 24 که برای طراحی سایت از نرم افزارهای آماده استفاده میکند، فکر میکند دیگران هم مثل خودشان دروغگو هستند و میخواهند با ترفندهای کثیف اقدام به جذب مشتری کنند.

کمی وجدان داشته باشیم و برای مقداری پول اینگونه اقدام به جذب مشتری نکنیم.

قطعا هرعملکردی از سوی این شرکت بی ارزش بی پاسخ نخواهد ماند.

 

 

 

 

 

 

با عضویت در کانال تلگرام راهکارنوین از آخرین اخبار، تخفیف های ویژه و همچنین مقالات ارزشمند بهره مند شوید : @rahkarenovin